Hakkımızda

“ Vizyonumuz sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma”

 

Merhabalar. 1997 yılında KOCAELİN’de Birlik Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.ünvanıyla  kurulan ithalat ihracat sektöründe istihdam sağlayan   ve bu günümüze dek kaliteli hizmet ve kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden 30 yıllık tecrübemizin ve siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu güç ile 2013 yılında çağımızın gerektirdiği ticaret anlayışına bir yenisini daha ekleyerek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet, daha bol ürün sunabilmek adına evdonat.com.tr online alışveriş sitemizi kurmuş bulunmaktayız.   “mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile 2013 yılında kurulan EVDONAT, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. 
Ürünleriyle, bugüne kadar yaklaşık binlerce ailenin evine giren EVDONAT mobilya, birlikte çalıştığı tedarikçilerine, özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek, Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileri ile buluşturmaktadır. 
İstanbul’un Anadolu yakasında Gebze Merkezde 2, Çayırova’da 1 Toplamda 3 mağazaları ile hizmet veren EVDONAT,Siz Değerli Müşterilerimizin Verdiği Güçle Türkiye’nin En Güvenilir online alışveriş sitesi Durumuna Gelmiştir.  evdonat.com.tr üzerinden de dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirmektedir. 
müşterilerinden aldığı güven ile ve bu güvenin oluşturduğu güç İle yarınlara umutla bakan Evdonat mobilya her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir. 
KALİTE POLİTİKASI Dünyanın neresinde olursanız olun www.evdonat.com.tr adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İstanbul içerisine 5 iş gününde diğer illere ise en geç 10 iş gününde teslim ediyoruz. 
Türkiye'nin en büyük e-mobilya mağazası Evdonat.com.tr'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. Bu durumda eğer İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 15 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 15 ila 30 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. 
Yurt dışından gelen siparişleri ise 30 ila 45 iş gününde teslim ediyoruz. Evdonat.com.tr'den satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz. Bu arada müşteri temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor. 
Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için 02626449913 veya 05332470751 numaralı telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz.

 

 

Evdonat bir Birlik Tekstil San Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.